Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_2/c/4/c4ed812e-3cf5-48b1-a1aa-1f5336f485de/savagesally.com/sub/fsurpin/wp-content/themes/Divi/includes/builder/class-et-builder-element.php on line 2184
Vystúpenia - Folklórny súbor Urpín

08sep(sep 8)14:30(sep 8)14:30OdporúčameRadvanský jarmok - Deň kroja

22sep(sep 22)21:00(sep 22)21:00OdporúčameTV Folklorika - Zem Spieva - Timoradza (BN)

01sepalldayalldayDolná StrehováCely subor Hodinovka + voz, bus

02sepalldayalldaySIAF6 párov, hudba

09sep(sep 9)15:00(sep 9)15:00Dni mesta Tvrdošíncelý súbor, hodinovka, bus

21sepalldayalldayNahrávanie KapuraHudba, spev

22sepalldayalldayNahrávanie KapuraTanec

22sep(sep 22)16:00(sep 22)16:00Hiadeľcelý súbor, hodinovka, bus

28sepalldayalldayVII. Setkání Hanáků - Zámek Čechy pod Kosířemcelý súbor, bus

Uložiť všetky vystúpenia

Staršie vystúpenia

2017
Dátum Miesto Vystúpenie
25.11. Galaprogram pri príležitosti 60. výročia založenia súboru
Zvolen – Divadlo J. G. Tajovského
27. -29.10. Galaprogram pri príležitosti 60. VÝROČIA ZALOŽENIA SÚBORU
13. – 14.10. Bystrická folklórna haravara
27.9. Večery s ľudovou hudbou – speváčky, hudba
23.9. Spišská Belá – celý súbor, bus 16:30
10.9. Poráč – celý súbor, bus
9.9. Čajkov
9.9. Folklórne hry pod pamätníkom 10:00 – 14:00
2.9. Tajov – Lesák – zbojnícky prepad
chalani, mikrobus
27.8. Párnica – zrušené 18:00
27.8. Promenádny koncert v BB – Barokový štýl
18.8. Senica – celý súbor, bus 20:00
12.8. Očová – celý súbor, bus 20:30
12.8. Baláže – celý súbor, bus 16:30
12.8. Kalište – celý súbor, bus 14:20
10.8. Podbrezová – celý súbor, bus – NEW 19:00
6.8. Priechod – celý súbor, bus 17:00
5.8. Terchová – Jánošíkove dni – galaprogram
celý súbor, bus
4.8. Viva Musica – Bratislava, Istropolis, celý súbor, bus 21:00
30.7. Bánk, celý súbor, bus 19:00 – 20:00
29.7. Novohradský folklórny festival, tanec, hudba, bus Odchod 11:30
Generálka 13:00
Sprievod 18:00
Vystúpenie 19:00
23.7. Habakuky II. – tanec 5 párov, hudba, speváčky, mikrobus 10:00 – 14:00
22.7. Habakuky I. – Folklórne hry, mikrobus Zraz: 8:00
Bus 8:30
10:00 – 14:00
16.7. Promenádny koncert v BB – námornícky štýl 17:00
16.7. Malatiná
tanec, hudba, bus
Zraz: 09.30
Odchod: 10:00
Vystúpenie:13:00
15.7. Medzibrod, celý súbor, bus, 90 minút 19:00
15.7. Šumiac, tanec, hudba, bus Zraz 08:30
Odchod 9:00
Generálka 11:00
Vystúpenie 15:00
7. – 9.7. Folklórne slávnosti pod Poľanou – Detva – bus
Programy: pia: Skúška 17:30, Vystúpenie 21:45
sob: Skúška-1 9:30, Vystúpenie-1 17:00
Skúška-2 10:30 Vystúpenie-2 21:45
Zraz 15:30
Odchod: 16:00
1.7. Tisovec
90 minút, celý súbor, bus
17:00
29.6. Východná, 2 tance, bus
24. – 25.6. Horehronské dni spevu a tanca – Heľpa – bus
Sobota: Maďar, Pršany – 1. časť
Sobota večer: Podpoľanie, Telgárt
Nedeľa: Galaprogram
Zraz sobota: 6:30
Bus: 7:00
1.generálka: 8:45
22.6. Amfiteáter BB generálka: 13:40
vystúpenie: 17:30
17.6. Zamagurské folklórne slávnosti – Červený Kláštor
celý súbor, bus
15:00
11.6. Veľká Lehota – polhodina, bus (5 párov)
10.6. Poniky – bus 17:00
2.-4.6. Hradec Králové, Pardubice – celý súbor, bus
27.5. Dudince
celý súbor, bus
18:00
27.5. Čerín
celý súbor, bus
14:00
26.5. V BYSTRICI NEVÍDANÔ
Banská Bystrica – Amfiteáter
19:00
20.5. Nitrianske Sučany, 45 minút, 5 párov, speváčky, muzika, bus Odchod z Brusna
Vystúpenie 17:15
20.5. Brusno, celý súbor, 60 minút, bus Odchod: 10:30
Vystúpenie: 12:00
13.5. Míľa pre mamu – Brezno, malé formy, mikrobus 17:30
28.4. Banská Bystrica – Kvetena ZRUŠENÉ
27.4. Talkshow Petra Marcina
malé formy + hudba + speváčky, bus
26.4. Finále SOČ – Aula SZU 19:00
23.4. Súťaž choreografií – ZRUŠENÉ
16.4.-24.4. Zájazd – Dubaj zraz 9:00
odchod 10:00
17.4. Bratislava – muzika + speváčky – ZRUŠENÉ
17.4. Kaskády – chalani, mikrobus 8:00
16.4. Zámok Vígľaš – malé formy, mikrobus 19:00
8.4. Zem spieva – FINÁLE
VYHRALI SME!!
25.3. Zem spieva – semifinále
26.2. Turčianske Teplice
26.2. Čierny Balog – celý súbor, bus 15:30
11.2. Rusovce – len hudba 13:00-17:00
11.2. Hrochoť – hodinovka, celý súbor, bus – ZRUŠENÉ
4.2. Národný dom – ples 17:00
28.1. Kaskády 20:00
24.1. Misijný dom Zraz: 17:00
Vystúpenie: 19:00
2016
Dátum Miesto Vystúpenie
13.12. Námestie SNP – Od Kataríny do Vianoc – Vianočný program s DFS Matičiarik
27.11.-6.12. Dubaj
26.11. Zem spieva – 1. súťažné kolo v RTVS
14.-15.10. Bystrická folklórna Haravara
1.10. Benefičný koncert pre pani Hlasicovú
24.9. Ľubietová – celý súbor (tanec, hudba, spev), bus – hodinovka 15:00
15.9. Výstup na Urpín – celý súbor 🙂 Zraz v šatnici 9:00
11.9. Kotešová – celý súbor (tanec, hudba, spev), bus 16:00
9.9. Radvanský jarmok Vystúpenie 16:00 – 22:00
3.-4.9. Dni majstrov v Bratislave, malé formy, hudba, speváčky mikrobus
2.9. Poprad, 3 páry, hudba, speváčky, mikrobus 16:00
28.8. SIAF – malé formy, hudba Vystúpenie 19:10 a 20:10
20.8. Devičie 15:30
20.8. Krpáčovo 11:15
5.8. – 16.8. Zájazd – Azorské ostrovy Zraz: 21:00
Odchod: 5.8. 23:00
Príchod: 16.8.cca o 18:00
4.8. Lozorno – Folklórne hry – vybraní členovia tanečnej zložky odchod 12:00
31.7. Habakuky – malé formy + hudba + speváčky, mikrobus Zraz: 9:00
Odchod: 09:45
11:00 – 15:00
30.7. Mýto pod Ďumbierom – celý súbor, bus, hodinový program zraz: 14:00
odchod: 14:45
vystúpenie: 16:30
22.7. Bratislava, 4 páry + hudba + speváčky, mikrobus, hodinový program 19:00
17.7. Horná Mariková – celý súbor, bus, hodinový program 16:45
16.7. Habakuky – Folklórne hry – mikrobus 10:00 – 18:00
24.6. – 26.6. Horehronské dni spevu a tanca – Heľpa 2016 – tanec, hudba Piatok 19:45
nedeľa 14:30
19.6. Rozhanovce – Abovský folklórny festival – celý súbor, bus, hodinový program 18:45
11.6. Zvolenská Slatina – celý súbor, celý deň
8.6. BB – Námestie SNP – celý súbor, vlastná doprava , hodinovka 14:05 – 15:00
Swing 16:15-16:30
5.6. Púchov – celý súbor, bus 16:30
1.6. Folklórne hry – ZŠ Moskovská – tanečná zložka, vlastná doprava 13:00
29.5. BB – Námestie slobody – celý súbor, vlastná doprava – 30 minút – ZRUŠENÉ 18:00
28.5. Dolný Kubín – celý súbor, bus 18:00
28.5. Stožok – celý súbor, bus 13:00
13.5. Dobšiná 17:30
6.5. Folklórne hry – Šachtičky – Autotechna (malé formy)
6.5. Kvetena – pamätník SNP 12:00
30.4. Sudice – Maďarsko 17:00
29.4. Námestie SNP – Medzinárodný deň tanca 17:00
29.4. Námestie SNP – stavanie mája 15:30
15.3.
18.3.
Námestie SNP, BB – veľkonočné vystúpenie 15:30
23.2. Sielnica – Kaskády – škola tanca
9.2. Obchodná akadémia – pre Belgičanov 18:00
5.2. Lučatín – ples (malé formy)
2.2. Bystrické fašiangy – Misijný dom 18:30
30.1. Koliba Grajciar (malé formy)
30.1. Sielnica – Kaskády 14:00
27.1. Vígľaš – vystúpenie + folklórne hry
16.1. Hrochoť – ples (malé formy)
2015
Dátum Miesto Vystúpenie
20.12. Od Kataríny do Vianoc – EUROPA SC Zvolen 16:00
16.12. Od Kataríny do Vianoc – Námestie SNP 16:00
12.12. Festival svetla a tieňa – dievčatá 16:00 – 20:00
12.12. Vianočný program s FS Krtíšan (5 párov, hudba) 19:00
12.12. Vystúpenie Misijný dom – 30 minút (5 párov, speváčky, hudba) 15:00
11.12. Festival svetla a tieňa – dievčatá 16:00 – 20:00
11.12. Primátorský punč – hudba, speváčky, mužská spevácka skupina 🙂 16:45 – 17:30
10.12. Tálska bašta – Folklórne hry – firma Darboven (2 páry, chalani hudba) 19:00
20.-22.11. Sústredenie – Biele vody
17.10. Banskobystrická Haravara 18:00
26 – 27.9. Čičmany- mikrobus
19.9. DOD Urpiner 11:30
13.9. Stupné – bus 16:30
11.-13.9. Radvanský jarmok – Tržnica, Barbakan
11.9. sprievod – bez hudby o 17:00 + vystúpenie 18:00
12.9. folklórne hry pri Barbakane o 15:00
13.9. vystúpenie pri Barbakane o 12:00
5.9. Babiná – bus 15:00
4.9. Medzibrod – bus 20:00
30.8. SIAF – Sliač 18:30
29.8. Látky – bus 17:00
23.8. Promenádny koncert – viedenské valčíky 16:00
9.8. Očovská hruda – Očová 14:30
30.7. – 7.8. Zájazd – Taliansko – Castiglione del lago
25.7. Drienčany – zrušené 14:00
25.7. Bzovík 11:00
25.7. Cisárska vizitácia – komparz 17:30
24.7. Cisárska vizitácia – vystúpenie – Pamätník SNP zraz: 16:00
vystúpenie: 17:00
18.7. Telgárt 20:00
12.7. Folklórne slávnosti pod Poľanou – Detva 15:00
4.7. Folklórny festival Východná 18:45
26. – 28.6. Heľpa – Horehronské dni spevu a tanca piatok: 19:30
sobota: 21:00
nedeľa: 15:00
5.6. Krupina – Dni mesta 19:30
30.5. Brusno 14:00
14. – 18.5. Francúzsko – Paríž – Zámok Fontainebleau
2.5. Ružomberok (Čutkovská dolina) – malé formy
1.5. Pamätník SNP – Kvetena 11:00
30.4. Stavanie mája – Námestie SNP 15:00
17.4. Slávnostný program k nedožitým 80. narodenín p. Husárika – zakladateľa, choreografa, tanečníka a dlhoročného umeleckého vedúceho súboru 18:30
12.2. Misijný dom – Fašiangy 18:30
11.2. Zvolen – vystúpenie s FS Marína a DFS Zornička 18:00
2014
Dátum Miesto Vystúpenie
18.12. Misijný dom
12.12. Tále – Vidiek
11.11. Misijný dom 17:00
25.10. Celoštátna prehliadka tvorivých choreografii – Liptovský Mikuláš 14:30
18.10. Bystrická folklórna Haravara 18:00
27.9. Krajská prehliadka tvorivých choreografii – Brezno 17:00
20.9. Deň otvorených dverí Urpiner
14.9. Radvanský jarmok 14:30
6. – 7.9. Dolní Lomná
31.8. Sliač SIAF
30. – 31.8. Rožnov pod Radhoštěm
23.8. Vystúpenie so Slovak Tangom 19:00
17.8. Komparz pre Funny Fellows 19:00
16.8. Baláže (2x 30 minút) 15:30 a 17:00
29.7.- 11.8. Zájazd
Švajčiarsko – Martigny
26.7. Cisárska vizitácia (20 chlapcov, 4 dievčatá)
26.7. Badín 18:30
20.7. Korytárky 15:00
19.7. Lučatín 17:00
19.7. 20. ročník – Halušky Fest
Turecká
10:15 – 11:45
5.7. – 15.7. Zájazd
Francúzsko – Saint Malo
26.- 29.6. 69. mezinárodní folklorní festival Strážnice – Morava
14.6. Vystúpenie + Folklórne hry – Plážové kúpalisko
6.6. Folklórne hry – Autotechna Baránek
2.6. Folklórne hry – ZŠ Golianova 9:00
16.5. Brusno – Čipkárskô 19:00
30.4. BB – stavanie mája 16:00
26.4. Festival folklórnych súborov
BB – Gymnázium Andreja Sládkoviča
18:00
28.3. Piesne, moje piesne – speváčky
BB – Stredoslovenské osvetové stredisko
18:00
4.3. BB – ZŠ Moskovská 11:45
1.3. Morava – Strání Zraz 7:00
28.2. Misijný dom 18:00
2013
Dátum Miesto Vystúpenie
18.12. Banská Bystrica – Od Kataríny do Vianoc 17:00
11.12. BB – Barbakan: Speváčky + Betlehemci 19:00
24.11. Košické folklórne dni 18:00
20.11. Vyhne ( 2 páry, hudba ) 21:00
16.11. Šalgotarján 19:00
8 – 9.11. Banská Bystrica – HARAVARA
26.10. Žiar nad Hronom 11:00
24.10. Vysoké Tatry (4 páry, bez hudby) 21:00
19.10. Banská Štiavnica 11:00
14.10. Krupina 16:30
12.10. Vidiečanova Habovka – celoslovenská súťaž
( speváčky + muzika )
5.10. Jasenská dolina – Folklórne hry
30.9. Poltár 16:30
16.9. Brezno (6 párov, bez hudby) 16:30
1.9. Letisko Sliač – SIAF 2013
31.8. Mláky – hodinovka
31.7.-12.8. Zájazd – Karibik, Guadeloupe
20.7. Turecká
13.-14.7. Detva
5.-8.7. Východná
29.-30.6. Heľpa
29.6. Stará Ľubovňa – Hniezdne Zraz 7:00
Odchod: 8:00
23.6. Králiky
22.6. Myjavské folklórne slávnosti Zraz 5:00
Odchod 5:30
9.6. Zdola Ponickýho mlyna Zraz 12:00
Odchod 13:00
Vystúpenie 15:30
7.6. Jasná – Folklórne hry
17.5. Trenčín – Výstavisko Zraz: 8:00
Odchod: 9:00
Vystúpenie: 14:00
20.4. DK Zrkadlový háj – BA
27.3. Veľkonočné pásmo – Nám. SNP, Banská Bystrica
13.3. Piesne moje piesne – SOS Banská Bystrica
7.3. Cena primátora
14.2. Vystúpenie pre Belgičanov – Misijný dom
9.2. Krňačky – Turecká
8.2. Fašiangy v BB – Misijný dom Zraz 17:00
Vystúpenie 18:00
2.2. Opatovce nad Nitrou – ples
31.1. Hotel Tenis, Zvolen -firemná akcia
2012
Dátum Miesto Vystúpenie
26.12. Divadlo u Greškov 20:00
8.12. 55. výročie – Divadlo J.G.Tajovského Zvolen 18:30
29.11. Stredoslovenské osvetové stredisko
Komorné predstavenie k 55. výročiu
18:30
22.11. Centrum nezávislého umenia -Divadlo záhrada
Komorné predstavenie k 55. výročiu
18:30
16.-18.11. Štátna opera Banská Bystrica
Galaprogram k 55. výročiu založenia súboru
Každý deň od 18:30
09.-11.11. Bystrická folklórna haravara
30.09. Pohronská Polhora Vystúpenie 15:00
30.09. Regionálna prehliadka hudobného folklóru – Brezno Zraz 10:00
Odchod 11:00
Súťaž 13:30
22.09. Pivovar Urpiner – Deň otvorených dverí
14.-16.09. Radvanský jarmok
14.-15.9. Folklórne hry
16.9. Vystúpenie
Vystúpenie 13:30
01.09. Bratislava – Hlavné námestie Vystúpenie 20:00
29.08. Banská Bystrica – pamätník SNP Zraz 15:30
Vystúpenie 17:20
08.-17.8. Francúzsko – Montrejeau, Bretónsko Odchod o 20:00
03.-05.8. Novohradský folklórny festival
29.7. Lúčky – festival
14.-15.7. Korytárky – festival
30.6. Povrazník
23. – 24. 6. Šarišské folklórne slávnosti – Raslavice
22.6. Heľpa – Horehronské folklórne slávnosti
19.5. Celoštátna súťaž – Košice
18.5. Zvolen – malé formy
10.5. Benefičný koncert – Aula fakulty humanitných vied UMB – speváčky
30.4. Stavenie mája – Nám. SNP Banská Bystrica
29.4. NEW – Dni tanca – Nám. SNP Banská Bystrica
25.2. Sústredenie – Sála Misijného domu 9:00 – 15:30
21.2. Banská Bystrica – Barbakan – Fašiangy Zraz 15:30
Vystúpenie 16:00
17.2. Malá Lehota – 15 minút Zraz 17:00
Odchod 17:30
Vystúpenie 20:00
7.2.-14.2. Sicília – Agrigento
4.2. Vlkanová – Vlkanovský fašiang 2012 Zraz 8:00
Odchod 9:00
Vystúpenie 12:00
3.2. Žiar nad Hronom – ples – 5 párov, speváčky, muzika Zraz 16:30
Odchod 17:00
Vystúpenie 19:00
2011
Dátum Miesto Vystúpenie
13.12. Námestie SNP – Vianočné pásmo 16:30
11.12. Urpiner – Vianočné pásmo 16:00
5.11. Banskobystrická haravara
28.10. Brezno aréna Zraz 15:00
Odchod 16:00
Vystúpenie 18:00
22.10. Bratislava – Fugerov dvor Zraz 18:00
Hotel Carlton
21.10. Bratislava – Zrkadlový háj – vystúpenie s FS GYMNIK Zraz 11:00
Odchod 12:00
Vystúpenie 18:00
15.10. Slovenská Ľupča – Súťaž tvorivých choreografií Zraz 13:30
Odchod 14:30
Súťaž 18:00
9.10. Sústredenie – všetky zložky 9:00 – 16:00
24.9. Deň otvorených dverí – URPINER
17.9. Dolná Strehová
18.8 – 30.8. SICÍLIA, Agrigento – Zájazd
13.8. Čeláre
7.8. Folklórne hry pod pmätníkom
6.8. Banská Štiavnica – vystúpenie, teambuildingové aktivity
5.8. Koliesko – Šatkový,Kalotaszég
31.7. Terchová – 75 minút Zraz 7:00
Odchod 7:45
Vystúpenie 11:00
8.-10.7. Detva – Podpolianske slávnosti Zraz 7:00
Odchod 8:00
Vystúpenie 15:00
2.7. Východná Zraz 8:00
Odchod 9:00
26.6. Lysá pod Makytou
25.6. Heľpa – Horehronské folklórne slávnosti Zraz 11:00
Odchod 12:00
23.6. Jánske ohne – Nám. SNP BB 21:00
18.6. Vernár Zraz 14:00
Odchod 15:00
Vystúpenie 19:00
27.-30.5. Praha – festival Praha srdcde národov Zraz 6:30
Odchod 7:00
Príchod 5:00
22.5. Podkonice – Tonkovičove folklórne slávnosti Zraz 14:00
Odchod 15:00
Vystúpenie 16:30
14.5. Banská Bystrica – Výstavý stan Zraz 13:30
Odchod 14:15
Vystúpenie 15:00
13.5. Piešťany – malé formy
1.5. Sásová – stavanie mája, vystúpenie 45 min, škola tanca Zraz 13:30
Odchod 14:30
Vystúpenie 16:00
30.4. Vlkanová – stavanie mája + vystúpenie 1 hod., muzika hranie cca 3 hod. Zraz 13:30
Odchod 14:30
Vystúpenie 16:00
29.4. Námestie SNP – Banská Bystrica – sprievod, stavanie mája, vystúpenie Zraz 14:30
Odchod 15:00
27.4. Otvorenie výstavy Kvetena – speváčky
10.4.-14.4. Taliansko – Benátky, Padova
6.3. Čierny Balog – fašiangy – galaprogram Zraz 12:00
Odchod 13:00
Vystúpenie 15:30
3.3. Bystrické fašiangy – Misijný dom
26.2. Špania dolina – Fašiangy Zraz 8:30
Odchod 9:00
24.2. Dúbravova 75ka + krst CD po skončení program oslava v šatnici Zraz 16:00
Vystúpenie 18:00
19.2. Ples Liptovské Sliače – 3 páry + muzika
19.2. Krňačky – Turecká, chlapci + harmonika
9.2. Mestská knižnica – speváčky + muzika
10.2. Vystúpenie záprahy – 6 párov + muzika
8.2. Misijný dom – Vystúpenie pre francúzskych a belgických študentov Zraz 17:00
Vyst. 19:00
4.2. Ples Skialpinistov – Národný dom v ND – 22:30
Vystúpenie: 23:15
29.1. Ples Detva – Detvianska umelecká kolónia, Hotel Detva 19:00 – 0:00
2010
Dátum Miesto Vystúpenie
15.12. Bratislava – Ružinov – Vianočný program „Od Kataríny do Vianoc“ – Zrušené 18:00
6.12. Námestie SNP – Mikuláš – Vianočný program Zraz 16:00
Vystúpenie 17:00
3-5.12. Sústredenie Lom nad Rimavicou – Zrušené
21.11. Sečovská Polianka Vystúpenie 16:00
6.11. Banskobystrická Haravara – DK – Estrádna sála 9:00
2.10. Sebechleby Zraz 10:30
Odchod 11:30
Vystúpenie 16:40
25.9. Bratislava – areál Štrkovec Zraz 8:00
Odchod 9:00
19.9. Urpiner – deň otvorených dverí 10:00
12.9. Radvanský jarmok 14:00
11.9. Radvanský jarmok – škola tanca 12:00
9.9. Železiarne Podbrezová Zraz 13:00
Odchod 14:00
Vystúpenie 15:30
4.9. Vsetín – Čechy Zraz 7:30
Odchod 8:30
28.8. Folklórne slávnosti Rejdová Zraz 11:30
Odchod 12:30
Vystúpenie 17:00
27.8. Vystúpenie pri Barbakane Zraz 10:30
Vystúpenie 11:00
21.8. Baláže – 3 páry, playback 15:15
8.-17.8. Zájazd Francúzsko Zraz 17:00
Odchod 19:00
17.7. Braväcovo – amfiteáter
10.7. Malé Zlievce (80 minút) Vystúpenie 16:00
2.-5.7. Čechy – Dambořice, Vsetín Zraz 7:30
Bus 8:30
27.6. Hudba – účinkovanie v galaprograme
26.6. Horehronské folklórne slávnosti – Heľpa
25.6. Horehronské folklórne slávnosti – Heľpa – hudba
24.6. Pivovar Urpiner – malé formy, hudba Vystúpenie 16:30 – 17:00
5.6. Park SNP – 25 minút + 12 dievčat hostesky Vystúpenie 10:00
22.5. Staré hory – malé formy + škola tanca 19:00
22.5. Brusno – Čipkárske dni (90 minút) Zraz 12:30
Odchod 13:30
Vystúpenie 15:00
15.5. Dolný Kubín Zraz 13:00
Odchod 14:00
Vystúpenie 17:30
14.5. Envirofilm – Zvolenský zámok, recepcia – hudba Príchod 18:00
Hranie 19:00
10.5. Envirofilm – pamätník SNP (1 hodina) Zraz 11:30
Vystúpenie 13:00
10.5. Envirofilm – pamätník SNP (1 hodina) Zraz 11:30
Vystúpenie 13:00
30.4. Veľký Krtíš (45 minút) + stavenie mája Zraz 14:00
Odchod 15:00
Vystúpenie 17:30
28.4. Kvetena – malé formy (playback) 10:00
16.4. „Husárikova 75ka“ – Komorné divadlo DK 18:00
26.3. Liptovská Sielnica (pol hodina tanec – 3 páry, hodina – hudba) 19:00
20.2. Špania dolina – zabíjačka 9:00
13.2. Turecká – Krnačky – Stanley + speváci 🙂 8:00
11.2. DK – Banská Bystrica – Fašiangy 18:00
2009
Dátum Miesto Vystúpenie
18.12. Vác – Maďarsko (70 minút) Vystúpenie 18:00
17.12. Námestie SNP – akcia pre PKO (Betlehemci, speváčky, hudba, tanec)
13.12. Europa SC – akcia v Ministry (mladí členovia) 15:00
13.12. Europa SC – Vianočný programs DFS Matičiarik Vystúpenie 15:00
8.12. Misijný dom – 30 minút Vystúpenie 17:30
4.12. DK – Komorné divadlo – Vianočný program s DFS Matičiarik Zraz 17:00
Vystúpenie 19:00
3.12. Pivovar Urpiner – Betlehemci predbežne 15:00
29.11. DK, Estrádna sála – Vianočný program (speváčky, hudba) Zraz 15:00,
Vystúpenie 17:00
24.11. Nám. SNP. – ZRUŠENÉ
22.11. Krajská súťaž – Telgárt (hudba)
7.11. Sihla – 30 minút Vystúpenie 19:00
6.-8.11. Sústredenie Lom Odchod 17:00
parkovisko MsÚ
Návrat 8.11 16:00
5.11. Misijný dom (30 minút) Vystúpenie 18:00
23.-25.10. Bystrická folklórna Haravara
Vystúpenie 24.10 o 19:00
22.10. Vystúpenie malé formy – DJGT Zvolen Generálka 15:00
Vystúpenie 17:00
26.9.-27.9. Nadlak – Rumunsko
12.9. Radvanský jarmok Zraz 8:30
Vystúpenie
10:00 – 10:45
11:15 – 12:00
6.9. Staré hory (malé formy)
29.8. Voderady (hudba + malé formy) Odchod 13:00
22.8. Čeláre 14:00 Vystúpenie
22.8. Hrušov Bus 8:15
11:00 Generálka
18:00 Vystúpenie
21.8. Staré hory
13.8 – 16.8. Chorvátsko – súborová dovolenka
29.7. – 9.8. ZÁJAZD – ANGLICKO Bus pristavený 12:00
18.7. Malatiná Zraz 14:00
Odchod 15:00
Vystúpenie 19:00
11.-12.7. Podpolianske slávnosti – Detva
Sobotný program + Galaprogram (NEW)
27.6. Hrehronské dni spevu a tanca – Heľpa 21:00
22.6. Dni tanca – Nám. SNP Banská Bystrica Vystúpenie 16:00
13.6. Kutliarsky deň – Selce Zraz 13:30
Odchod 14:30
Vystúpenie 17:00
5.6. Vystúpenie Hotel Kaskády 18:00 vystúpenie
26.5. Slovenská biblická spoločnosť – Misijný dom 15:00 zraz
16:00 vystúpenie
23.5. Brusno – Čipkárske dni 12:00 zraz
13:00 odchod
15:00 vystúpenie
30.4. Ej, máje, máje – sprievod a vystúpenie na námestí SNP, BB 15:00 zraz
16:00 sprievod
17:00 vystúpenie
7.3. Kokava nad Rimavicou – súkromná 60tka (muzika + 1 pár)
22.2. Selce – Fašiangy Zraz 7:00
Odchod 7:30
21.2. Špania dolina – NEW Zraz 8:00
Odchod 9:00
18.2. Fašiangy – Robotnícky dom – NEW 18:00
31.1. Ples skialpinistov – malé formy, playback 20:00
30.1. Vystúpenie Radvaň – malé formy, playback 13:30
2008
Dátum Miesto Vystúpenie
20.12. Europa SC – Betlehemci, koleda – spev + hudba – NOVÉ 16:00
19.12. Domoglass – Betlehemci
17.12. Misijný dom – Vianoce 18:00
28.11. Ples FPV – malé formy – playback – ZRUŠENÉ
24.10. Na Mitra – DK Selce Vystúpenie 18:00
26.9. Program na súkromnú 50 ku
21.9. Pivovar Urpiner – Deň otvorených dverí
13.9. Banská Bystrica – Radvanský jarmok 15:00 – 16:00
31.8. Bratislava – Devínska Nová Ves – program 70 minút Vystúpenie 17:30
30.8. Tlmače – hodinový program
Muzia – zábava
Zraz 13:00
Bus 13:30
Vystúpenie 20:00
29.8. Zvolen – 30 minút vystúpenie, 30 minút škola tanca Zraz 12:00,
Bus 12:30,
Vystúpenie 14:00
14.-25.8. Zájazd Grécko – ostrov Lefkas
10.8. Červeník Zraz 8:00, Bus 9:00
Vystúpenie 15:00
9.8. Očová – muzika Odchod 14:30,
Vystúpenie 19:30
8.8. Program pre zahraničných hostí Ervína Vargu
tanečná škola 9:30 – 12:00, 15:00 – 17:30
Vystúpenie 19:00 – 19:45, Zábava 20:00 – 21:30
30.7.-3.8. Maďarsko – Sajgotarján
17.-19.7. Zájazd Brno – 3 vystúpenia Každý deň 20:30
13.7. Detva – remeselný program 11:00
12.7. Prenčov Odchod z Detvy 12:00
Vystúpenie 16:00
4-6.7. Východná
4.7. – Hriňovský Voz, Hudba – Všivákové nôty, Breznianske lazy
5.7. – Hudba – Slovenský rozhlas
6.7. – Speváčky, Hriňovský voz
30.6.-2.7. Paríž
hudba
Odlet – BA
30.6. 6:30
Odlet – Par
2.7. 20:10
29.6. Krompachy Vystúpenie 15:00
27-29.6. Košice – celoštátna súťaž choreografií
13:00 generálka
Zraz 7:00
Odchod 8:00
21.-22.6. Poľsko
Dukla, Dydnia
Zraz 8:30
Bus 9:30
Odchod 10:00
6.5. Barbakan – malé formy, playback 20:00
1.5. Banská Bystrica 17:00
15.3. Bratislava – Zrkadlový háj 18:00
16.2. Turecká – Krnačky
Stanley + spevu chtiví tanečníci
8:00-16:00
11.2. Misijný dom – Belgičania, Francúzi – Vystúpenie 1 hodina 16:30
2.2. Čierny Balog – celodenná fašiangová akcia – možno až do nedele 🙂
1.2. Mýto pod Ďumbierom – malé formy + hudba 19:30
16.1. Hotel Šachtička – 3 páry, fujara 🙂 Program: Maďar, Fujara, Hriňová, Hron 20:00
2007
Dátum Miesto Vystúpenie
21.12. Brezno – Vianočné vystúpenie 19:00
16.12. Europa SC – Vianočný program 16:00
15.12. Banská Bystrica – Dom kultúry – Vianočné vystúpenie 18:00
7.12. Vianočný program – Mičiná 16:00
6.12. Banská Bystrica – Hotel Lux, Hriňová 4 páry, Hudba
Program: 15:00 generálka v Luxe v civile, 18:00 pripravevený v Luxe, 18:30 vystúpenie + muzika 1 hudobné kolo
18:30
6.12. Banská Bystrica – Námestie SNP
Zložky: Hudba (bez cimbalu), Speváčky, Betlehemci
Program: 3 vstupy – koleda, hudba, betlehemci
16:50-17:30
3.12. Pochôdzkový Mikuláš – Iliaš, Radvaň, Pršianska terasa, Rakytovce, Podháj, Kremnička – 8 tanečníkov 14:30
16.-18. 11. Lom nad Rimavicou Sústredenie
28.10. Súťaž choreografií, DK Komorné divadlo
VYHRALI SME
14:00

08sep(sep 8)14:30(sep 8)14:30OdporúčameRadvanský jarmok - Deň kroja

22sep(sep 22)21:00(sep 22)21:00OdporúčameTV Folklorika - Zem Spieva - Timoradza (BN)

01sepalldayalldayDolná StrehováCely subor Hodinovka + voz, bus

02sepalldayalldaySIAF6 párov, hudba

09sep(sep 9)15:00(sep 9)15:00Dni mesta Tvrdošíncelý súbor, hodinovka, bus

21sepalldayalldayNahrávanie KapuraHudba, spev

22sepalldayalldayNahrávanie KapuraTanec

22sep(sep 22)16:00(sep 22)16:00Hiadeľcelý súbor, hodinovka, bus

28sepalldayalldayVII. Setkání Hanáků - Zámek Čechy pod Kosířemcelý súbor, bus

Uložiť všetky vystúpenia
X