Domov arrow Vystúpenia
Vystúpenia PDF Tlač E-mail

                                      

                                       

Dátum

  Miesto

Vystúpenie

7.-8.2.

Sielnica - Kaskády 

 
 

2015

 
25.10.

Veľké Teriakovce 

 
17.-19.10.

 Bystrická folklórna Haravara

 
27.9.

Krajská prehliadka tvorivých choreografii - Brezno

17:00
20.9.

Deň otvorených dverí Urpiner 

 
14.9.

Radvanský jarmok 

14:30
6. - 7.9.

Dolní Lomná 

  

31.8

 Sliač SIAF

 
30.- 31.8.

Rožnov pod Radhoštěm 

 

23.8.

 Vystúpenie so Slovak Tangom

19:00 
17.8.

 Komparz pre Funny Fellows

19:00 
16.8.

Baláže (2x 30 minút)

15:30 a 17:00 

29.7.- 11.8.

Zájazd

Švajčiarsko - Martigny

 

26.7.

  Cisárska vizitácia (20 chlapcov, 4 dievčatá)

 
26.7.

Badín 

18:30
20.7.

Korytárky

15:00
19.7.

Lučatín 

17:00
19.7.

20. ročník - Halušky Fest

Turecká

10:15-11:45
5.7.- 15.7.

Zájazd 

Francúzsko - Saint Malo

 
26.- 29.6.

69. mezinárodní folklorní festival Strážnice - Morava


14.6.

Vystúpenie + Folklórne hry - Plážové kúpalisko

 
6.6.

Folklórne hry - Autotechna Baránek 

 
2.6.

Folklórne hry - ZŠ Golianova 

9:00

16.5.

 Brusno - Čipkárskô 

 
19:00
 
30.4.

BB - stavanie mája

16:00
26.4.

Festival folklórnych súborov

BB - Gymnázium Andreja Sládkoviča 

18:00

28.3.

Piesne, moje piesne - speváčky

BB - Stredoslovenské osvetové stredisko

18:00
4.3. BB - ZŠ Moskovská

11:45

1.3.Morava - Strání

 Zraz 7:00

28.2.

 Misijný dom 

18:00

 

2014

 
18.12.

Banská Bystrica - Od Kataríny do Vianoc

17:00 

11.12.

 BB - Barbakan: Speváčky + Betlehemci

19:00

24.11.

 Košické folklórne dni

18:00
20.11. Vyhne ( 2 páry, hudba )21:00
16.11.

 Šalgotarján

19:00

8 - 9.11.

Banská Bystrica - HARAVARA

 
26.10.

 Žiar nad Hronom

 11:00
24.10.

 Vysoké Tatry (4 páry, bez hudby)

 21:00
 19.10.

 Banská Štiavnica

 11:00

 14.10.

 Krupina

16:30

 12.10.

 Vidiečanova Habovka - celoslovenská súťaž

( speváčky + muzika )

 
 5.10.

 Jasenská dolina - Folklórne hry

 
 30.9.

 Poltár

 16:30
 16.9.

 Brezno (6 párov, bez hudby)

 16:30
 1.9.

 Letisko Sliač - SIAF  2013 

 
 31.8.

 Mláky - hodinovka 

 

 31.7.-12.8.

 Zájazd - Karibik, Guadeloupe

 

 20.7

 Turecká

 

 13.-14.7

Detva

 

 5.-8.7

Východná 

 

29.-30.6.

 Heľpa

 

29.6.

 Stará Ľubovňa - Hniezdne

 Zraz 7:00

Odchod: 8:00 

 23.6.

 Králiky

 
 22.6

 Myjavské folklórne slávnosti

 Zraz 5:00

Odchod 5:30

 9.6.

 Zdola Ponickýho mlyna

 Zraz 12:00

Odchod 13:00

Vystúpenie 15:30

 7.6.

 Jasná - Folklórne hry

 

 17.5.

Trenčín - Výstavisko

Zraz: 8:00

Odchod: 9:00

Vystúpenie: 14:00

 20.4. DK Zrkadlový háj - BA
 
27.3.
 Veľkonočné pásmo - Nám. SNP, Banská Bystrica
 
 13.3. Piesne moje piesne - SOS Banská Bystrica
 
 7.3. Cena primátora
 
 14.2. Vystúpenie pre Belgičanov - Misijný dom
 
 9.2. Krňačky - Turecká 
 8.2. Fašiangy v BB - Misijný dom

 Zraz 17:00

Vystúpenie 18:00

 2.2. Opatovce nad Nitrou - ples
 
 31.1. Hotel Tenis, Zvolen -firemná akcia
 
 

 2013

 
 26.12.Divadlo u Greškov
20:00
 8.1255. výročie - Divadlo J.G.Tajovského Zvolen
 18:30
 29.11

 Stredoslovenské osvetové stredisko

 Komorné predstavenie k 55. výročiu

 18:30
 22.11.

 Centrum nezávislého umenia -Divadlo záhrada

Komorné predstavenie k 55. výročiu

 18:30

 16.-18.11

 Štátna opera Banská Bystrica

Galaprogram k 55. výročiu založenia súboru

 Každý deň od 18:30

 09.-11.11

 Bystrická folklórna haravara

 
 30.09 Pohronská PolhoraVystúpenie 15:00
 30.09 Regionálna prehliadka hudobného folklóru - Brezno

 Zraz 10:00

Odchod 11:00

Súťaž 13:30

 22.09.Pivovar Urpiner - Deň otvorených dverí  
 14.-16.09

Radvanský jarmok

14.-15.9. Folklórne hry

16.9. Vystúpenie

Vystúpenie 13:30
 01.09.Bratislava - Hlavné námestie
 Vystúpenie 20:00
 29.08. Banská Bystrica - pamätník SNP

Zraz 15:30

Vystúpenie 17:20

 08.-17.8

 Francúzsko - Montrejeau, Bretónsko

Odchod o 20:00

 03.-05.8.

 Novohradský folklórny festival

 

 29.7

 Lúčky - festival

 

 14.-15.7

 Korytárky - festival

 

 30.6.

 Povrazník

 

 23. - 24. 6.

 Šarišské folklórne slávnosti - Raslavice

 

 22.6

Heľpa - Horehronské folklórne slávnosti 

 

19.5.

 Celoštátna súťaž - Košice

 

 18.5.

 Zvolen - malé formy

 

 10.5.

 Benefičný koncert - Aula fakulty humanitných vied UMB - speváčky

 

 30.4

 Stavenie mája - Nám. SNP Banská Bystrica

 

 29.4.

NEW - Dni tanca - Nám. SNP Banská Bystrica

 

 25.2

Sústredenie - Sála Misijného domu

 9:00 - 15:30

 21.2

 Banská Bystrica - Barbakan - Fašiangy

 Zraz 15:30

Vystúpenie 16:00

 17.2

 Malá Lehota - 15 minút

 Zraz 17:00

Odchod 17:30

Vystúpenie 20:00

 7.2.-14.2

 Sicília - Agrigento

 

 4.2.

Vlkanová - Vlkanovský fašiang 2012 

 Zraz 8:00

Odchod 9:00

Vystúpenie 12:00

 3.2

 Žiar nad Hronom - ples - 5 párov, speváčky, muzika

Zraz 16:30

Odchod 17:00

Vystúpenie 19:00

 

2012

Všetko dobré v Novom roku

 
 13.12. Námestie SNP - Vianočné pásmo
 16:30
 1.12.Urpiner - Vianočné pásmo
16:00

 5.11

 Banskobystrická haravara

 

 28.10.

 Brezno aréna

 Zraz 15:00

Odchod 16:00

Vystúpenie 18:00

 22.10

Bratislava - Fugerov dvor 

 Zraz 18:00 Hotel Carlton

 21.10

Bratislava - Zrkadlový háj - vystúpenie s FS GYMNIK 

Zraz 11:00

Odchod 12:00 

 Vystúpenie 18:00

 15.10.

 Slovenská Ľupča - Súťaž tvorivých choreografií

Zraz 13:30

Odchod 14:30

Súťaž 18:00

 9.10

 Sústredenie - všetky zložky

 9:00 - 16:00

 24.9.

 Deň otvorených dverí - URPINER

 

17.9. 

 Dolná Strehová

 

 18.8 - 30.8

SICÍLIA, Agrigento - Zájazd

 

 13.8.

Čeláre 

 

 7.8.

 Folklórne hry pod pmätníkom

 

 6.8.

 Banská Štiavnica - vystúpenie, teambuildingové aktivity

 

 5.8

 Koliesko - Šatkový,Kalotaszég

 

 31.7.

Terchová - 75 minút

 Zraz 7:00

Odchod 7:45

Vystúpenie 11:00

 8.-10.7.

(piat - neď)

Detva - Podpolianske slávnosti 

 Zraz 7:00

Odchod 8:00

Vystúpenie 15:00

 2.7. (sob)

Východná 

Zraz 8:00

Odchod 9:00

 26.6 (neď)

 Lysá pod Makytou

 

 25.6.(sob)

 Heľpa - Horehronské folklórne slávnosti

 Zraz 11:00

Odchod 12:00

 23.6. (štv)

Jánske ohne - Nám. SNP BB 

21:00

 18.6.(sob)

Vernár 

Zraz 14:00

Odchod 15:00 

Vystúpenie 19:00

 27.-30.5

(pia-pon)

 Praha - festival Praha srdcde národov

 Zraz 6:30

Odchod 7:00

Príchod 5:00

 22.5.(neď)

 Podkonice - Tonkovičove folklórne slávnosti

 Zraz 14:00

Odchod 15:00

Vystúpenie 16:30

 14.5(sob)

Banská Bystrica -  Výstavý stan

 Zraz 13:30 

Odchod 14:15

Vystúpenie 15:00

 13.5.

Piešťany - malé formy 

 
 1.5. (neď)

Sásová - stavanie mája, vystúpenie 45 min, škola tanca 

 Zraz 13:30

Odchod 14:30

Vystúpenie 16:00

 30.4. (sob)

Vlkanová  - stavanie mája + vystúpenie 1 hod., muzika hranie cca 3 hod.

 Zraz 13:30

Odchod 14:30

Vystúpenie 16:00

 29.4. (pia)

Námestie SNP - Banská Bystrica - sprievod, stavanie mája, vystúpenie

 Zraz 14:30

Odchod 15:00

 27.4.

Otvorenie výstavy Kvetena - speváčky 

 

10.4.-14.4

(neď-štv)

 Taliansko - Benátky, Padova

 

 6.3

 Čierny Balog - fašiangy - galaprogram

Zraz 12:00

Odchod 13:00 

 Vystúpenie 15:30

 3.3.

 Bystrické fašiangy - Misijný dom

 

 26.2.

Špania dolina - Fašiangy 

 Zraz 8:30

Odchod 9:00

 24.2

Dúbravova 75ka + krst CD 

po skončení program oslava v šatnici

 Zraz 16:00

Vystúpenie 18:00

 19.2

Ples Liptovské Sliače - 3 páry + muzika

 

 19.2

 Krňačky - Turecká, chlapci + harmonika

 

 9.2.

Mestská knižnica - speváčky + muzika 

 

 10.2

Vystúpenie záprahy - 6 párov + muzika 

 

 8.2

Misijný dom - Vystúpenie pre francúzskych a belgických študentov 

 Zraz 1700

Vyst. 19:00

 4.2

Ples Skialpinistov - Národný dom 

 v ND - 22:30

Vystúpenie: 23:15

 29.1.

 Ples Detva - Detvianska umelecká kolónia, Hotel Detva

 19:00 - 0:00

 

2011

 

 15.12.

 Bratislava - Ružinov - Vianočný program "Od Kataríny do Vianoc"  - Zrušené

 18:00

 6.12

 Námestie SNP - Mikuláš - Vianočný program

 Zraz 16:00

Vystúpenie 17:00

3-5.12

 Sústredenie Lom nad Rimavicou - Zrušené

 

 21.11.

 Sečovská Polianka

Vystúpenie 16:00 

6.11

Banskobystrická Haravara - DK - Estrádna sála

 9:00

 2.10. sob

 Sebechleby

Zraz 10:30

Odchod 11:30

Vystúpenie 16:40

 25.9. sob

 Bratislava - areál Štrkovec

Zraz 8:00

 Odchod 9:00

 19.9. neď

 Urpiner - deň otvorených dverí

 10:00

 12.9. neď

 Radvanský jarmok

 14:00

 11.9 sob

 Radvanský jarmok - škola tanca

 12:00

 9.9.

 Železiarne Podbrezová

  Zraz 13:00

Odchod 14:00

Vystúpenie 15:30

 4.9.

Vsetín - Čechy  

 Zraz 7:30

Odchod 8:30

 28.8.

 Folklórne slávnosti Rejdová

 Zraz 11:30

Odchod 12:30

Vystúpenie 17:00

 27.8.

Vystúpenie pri Barbakane

 Zraz 10:30

Vystúpenie 11:00

 21.8.

 Baláže - 3 páry, playback

 15:15

 8.-17.8.

 Zájazd Francúzsko

Zraz 17:00

Odchod 19:00

 17.7.

 Braväcovo - amfiteáter

 

 10.7.

 Malé Zlievce (80 minút)

 Vystúpenie 16:00

 2.-5.7.

 Čechy - Dambořice, Vsetín

Zraz 7:30

Bus 8:30

 27.6.

 Hudba - účinkovanie v galaprograme

 

 26.6.

 Horehronské folklórne slávnosti - Heľpa

 

 25.6.

 Horehronské folklórne slávnosti - Heľpa - hudba

 

 24.6.

 Pivovar Urpiner - malé formy, hudba

Vystúpenie 16:30 - 17:00

 5.6.

 Park SNP - 25 minút + 12 dievčat hostesky

 Vystúpenie 10:00

 22.5

Staré hory - malé formy + škola tanca

 19:00

 22.5.

 Brusno - Čipkárske dni (90 minút)

Zraz 12:30

Odchod 13:30 

Vystúpenie 15:00

 15.5.

 Dolný Kubín

 Zraz 13:00

Odchod 14:00

Vystúpenie 17:30

 14.5.

 Envirofilm - Zvolenský zámok, recepcia - hudba

Príchod 18:00

Hranie 19:00

 10.5.

 Envirofilm - pamätník SNP (1 hodina)

Zraz 11:30

Vystúpenie 13:00

 30.4.

 Veľký Krtíš (45 minút) + stavenie mája

 Zraz 14:00

Odchod 15:00

Vystúpenie 17:30

 28.4.

 Kvetena - malé formy (playback)

 10:00

 16.4.

 "Husárikova 75ka" - Komorné divadlo DK

18:00

 26.3.

 Liptovská Sielnica (pol hodina tanec - 3 páry, hodina - hudba)

 19:00

 20.2.

 Špania dolina - zabíjačka

 9:00

 13.2.

 Turecká - Krnačky - Stanley + speváci :-)

 8:00

 11.2.

 DK - Banská Bystrica - Fašiangy

 18:00

 

2010

 

 18.12

(pia)

 Vác - Maďarsko (70 minút)

 Vystúpenie 18:00

17.12.

(štv)

 Námestie SNP - akcia pre PKO (Betlehemci, speváčky, hudba, tanec)

 

 13.12 (neď)

 Europa SC - akcia v Ministry (mladí členovia)

 15:00

 13.12 (neď)

 Europa SC - Vianočný programs DFS Matičiarik

 Vystúpenie 15:00

 8.12 (ut)

 Misijný dom - 30 minút

 Vystúpenie 17:30

 4.12 (pia)

 DK - Komorné divadlo - Vianočný program s DFS Matičiarik

Zraz 17:00 

Vystúpenie 19:00

 3.12 (štv)

 Pivovar Urpiner - Betlehemci

predbežne 15:00

 29.11 (neď)

 DK, Estrádna sála - Vianočný program (speváčky, hudba)

 Zraz 15:00,

Vystúpenie 17:00 

 24.11.

 Nám. SNP. - ZRUŠENÉ

 

 22.11

Krajská súťaž - Telgárt (hudba) 

 

 7.11.

 Sihla - 30 minút

 Vystúpenie 19:00

 6.-8.11

 Sústredenie Lom

 Odchod 17:00

parkovisko MsÚ

Návrat 8.11 16:00

 5.11.

 Misijný dom (30 minút)

 Vystúpenie 18:00

 23.-25.10

 Bystrická folklórna Haravara

Vystúpenie 24.10 o 19:00

 

 22.10

 Vystúpenie malé formy - DJGT Zvolen

 Generálka 15:00

Vystúpenie 17:00

 26.9.-27.9

 Nadlak - Rumunsko

 

 12.9. (sob)

 Radvanský jarmok

Zraz 8:30

Vystúpenie

10:00 - 10:45

11:15 - 12:00

 6.9. (neď)

 Staré hory (malé formy)

 

 29.8. (sob)

Voderady (hudba + malé formy) 

Odchod 13:00 

 22.8. (sob)

 Čeláre

 14:00 Vystúpenie

 22.8. (sob)

 Hrušov

Bus 8:15 

 11:00 Generálka

18:00 Vystúpenie

 21.8. (pia)

 Staré hory

 

 13.8 - 16.8

Chorvátsko - súborová dovolenka

 

 29.7. - 9.8

 ZÁJAZD - ANGLICKO

 Bus pristavený 12:00

 18.7. (sob)

 Malatiná

Zraz 14:00 

 Odchod 15:00

Vystúpenie 19:00

 11.-12.7.

(sob)

 Podpolianske slávnosti - Detva

Sobotný program + Galaprogram (NEW)

 

 27.6.

(sob)

 Hrehronské dni spevu a tanca - Heľpa

 21:00

 22.6. (pon)

 Dni tanca - Nám. SNP Banská Bystrica

 Vystúpenie 16:00

 13.6.

(sob)

Kutliarsky deň - Selce

 Zraz 13:30

Odchod 14:30

Vystúpenie 17:00 

 5.6.

(pia)

 Vystúpenie Hotel Kaskády

 18:00 vystúpenie

 26.5.

(ut)

 Slovenská biblická spoločnosť - Misijný dom

15:00 zraz

 16:00 vystúpenie

 23.5.

(sob)

 Brusno - Čipkárske dni

12:00 zraz

13:00 odchod

15:00 vystúpenie

  30.4.

 Ej, máje, máje - sprievod a vystúpenie na námestí SNP, BB

 15:00 zraz

16:00 sprievod

17:00 vystúpenie

 7.3. sob

 Kokava nad Rimavicou - súkromná 60tka (muzika + 1 pár)

 

 22.2. neď

 Selce - Fašiangy

 Zraz 7:00

Odchod 7:30

21.2. sob

 Špania dolina - NEW

 Zraz 8:00

Odchod 9:00

 18.2. str

Fašiangy - Robotnícky dom - NEW

18:00

 31.1 sob

 Ples skialpinistov - malé formy, playback

 20:00

 30.1 pia

 Vystúpenie Radvaň - malé formy, playback

 13:30

 

 2009

 

20.12.

 Europa SC - Betlehemci, koleda - spev + hudba - NOVÉ

 16:00

 19.12

 Domoglas - Betlehemci

 

 17.12.

 Misijný dom - Vianoce

 18:00

 28.11

 Ples FPV - malé formy - playback - ZRUŠENÉ

 

 24.10.

 Na Mitra - DK Selce

 Vystúpenie 18:00

 26.9. pia

 Program na súkromnú 50 ku

 

 21.9. ne

 Pivovar Urpiner - Deň otvorených dverí

 

 13.9.

 Banská Bystrica - Radvanský jarmok

 15:00 - 16:00

 31.8.

 Bratislava - Devínska Nová Ves - program 70 minút

 Vystúpenie 17:30

 30.8.

 Tlmače - hodinový program

Muzia - zábava

 Zraz 13:00

Bus 13:30

Vystúpenie  20:00

 29.8.

 Zvolen - 30 minút vystúpenie, 30 minút škola tanca

 Zraz 12:00,

Bus 12:30,

Vystúpenie 14:00

 14.-25.8.

 Zájazd Grécko - ostrov Lefkas

 

10.8. 

neď

Červeník 

Zraz 8:00, Bus 9:00

Vystúpenie 15:00 

 9.8.

sob

 Očová - muzika 

 Odchod 14:30,

Vystúpenie 19:30

 8.8.

pia

 Program pre zahraničných hostí Ervína Vargu

tanečná škola 9:30 - 12:00, 15:00 - 17:30

Vystúpenie 19:00 - 19:45, Zábava 20:00 - 21:30

 

 30.7.-3.8

str-neď

 Maďarsko - Sajgotarján

 

 17.-19.7.

 Zájazd Brno - 3 vystúpenia

 Každý deň 20:30

 13.7.

neď

 Detva - remeselný program

 11:00

12.7. 

sob

Prenčov 

 Odchod z Detvy 12:00

Vystúpenie 16:00

 4-6.7.

pia-neď

Východná

4.7. - Hriňovský Voz, Hudba - Všivákové nôty, Breznianske lazy

5.7. - Hudba - Slovenský rozhlas

6.7. - Speváčky, Hriňovský voz

 

 30.6.-2.7.

pon - str

 Paríž

 hudba

Odlet - BA

30.6. 6:30

Odlet - Par 

2.7. 20:10

 29.6.

neď

 Krompachy

 Vystúpenie 15:00

27-29.6.

pia-sob

 Košice - celoštátna súťaž choreografií

13:00 generálka

 Zraz 7:00

Odchod 8:00

 21.-22.6

sob-neď

 Poľsko

Dukla, Dydnia

Zraz 8:30

Bus 9:30 

Odchod 10:00

 6.5. ut

 Barbakan - malé formy, playback

 20:00

1.5.štv  Banská Bystrica

 17:00

 15.3. sob

 Bratislava - Zrkadlový háj

 18:00

 16.2. sob

 Turecká - Krnačky

Stanley + spevu chtiví tanečníci

 8:00-16:00

 11.2. pon

 Misijný dom - Belgičania, Francúzi - Vystúpenie 1 hodina

 16:30

 2.2. sob

 Čierny Balog - celodenná fašiangová akcia - možno až do nedele :-)

 

 1.2. pia

 Mýto pod Ďumbierom - malé formy + hudba

 19:30

 16.1. str Hotel Šachtička - 3 páry, fujara :-) Program: Maďar, Fujara, Hriňová, Hron 20:00

2007 

 21.12. pia

 Brezno - Vianočné vystúpenie

19:00

 16.12. neď 

 Europa SC - Vianočný program

 16:00

 15.12. sob

 Banská Bystrica - Dom kultúry - Vianočné vystúpenie

18:00

 7.12. pia

 Vianočný program - Mičiná

 16:00

 6.12. štv

 Banská Bystrica - Hotel Lux, Hriňová 4 páry, Hudba

Program: 15:00 generálka v Luxe v civile, 18:00 pripravevený v Luxe, 18:30 vystúpenie + muzika 1 hudobné kolo

18:30

6.12. štv

 Banská Bystrica - Námestie SNP

Zložky: Hudba (bez cimbalu), Speváčky, Betlehemci

Program: 3 vstupy - koleda, hudba, betlehemci

16:50-17:30

 3.12. pon

 Pochôdzkový Mikuláš - Iliaš, Radvaň, Pršianska terasa, Rakytovce, Podháj, Kremnička - 8 tanečníkov

 14:30

 16.-18. 11.

pia-neď

Lom nad Rimavicou 

 Sústredenie

 28.10.neď

Súťaž choreografií, DK Komorné divadlo   

VYHRALI SME       

14:00

 
  • English
  • German
  • Français
  • Slovenčina

Meniny

Dnes má meniny
Zdenka
Zajtra má meniny
Ľuboš

Prihlásenie






Stratili ste heslo?
Ešte nemáte účet? Vytvoriť Účet!

Kto je online

Aktuálne máme 2 hostí prítomných na stránkach